Ubezpieczenia dla firm

Ubezpieczenie dla firm

Po co ubezpieczać firmę?

Przedsiębiorcy napotykają na swojej ścieżce wiele przeciwności. Ubezpieczenie dla firm pozwala zabezpieczyć majątek przedsiębiorstwa przed ewentualnymi komplikacjami i problemami, które pojawiają się zarówno na etapie współpracy z Klientem i realizacji usług oraz w przypadku zdarzeń losowych.

Ubezpieczenie dla firm – ochrona majątku firmy

Firmy, które zainwestowały w firmowe środki trwałe powinny odpowiednio zabezpieczyć je w razie zniszczenia, kradzieży lub zdarzenia losowego. Takie ubezpieczenie pozwoli na zabezpieczenie interesów firmowych oraz umożliwi redukcję ogromnych strat.

Ubezpieczeniem może zostać objęty:

  • Lokal;
  • Nieruchomość;
  • Sprzęt;
  • Maszyny;

Warto podkreślić, że w przypadku firm warunki ubezpieczenia są zawsze dobierane bardzo indywidualnie.

Skontaktuj się z nami i zobacz jak możesz zabezpieczyć swoją firmę.

 

Ubezpieczenie działalności gospodarczej – OC dla firmy

Dzięki ubezpieczeniu działalności od odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorca może ze spokojem wykonywać pracę i bez obaw brać za nią pełną odpowiedzialność. Ubezpieczenie może odnosić się również do pracowników i podwykonawców danej firmy.

Ubezpieczenie OC dla działalności jest szczególnie przydatne dla osób, które w związku z wykonywaną profesją są narażeni na spowodowanie nieumyślnych szkód u swojego Klienta np. przy wykonywaniu prac detailingowych w drogich samochodach Klientów lub w przypadku wykonywania prac na materiale Klienta.

Przewiń na górę